جهت معرفی شرکت به اطلاع می رسانیم، این شرکت در خصوص طراحی و پیاده سازی سیستم های نوبت دهی ، با توجه به تجربه شرکت در زمینه شبکه و IT ،توانسته با استفاده از طرح های وایرلسی ،سیستم نوبت دهی پیاده سازی نماید که زمان راه اندازی سیستم نوبت دهی را به کمتر از 24 ساعت برساند و نیاز به کابل کشی و هزینه های بالای کابل کشی نباشد.

با توجه به موانع کابل کشی بویژه در مراکز پر ازدحام, عملا کابل کشی در ساعات کاری امکان پذیر نمی باشد و این خود موجب تاخیر در زمان راه اندازی سیستم می گردد و مهمتر از همه موارد ذکر شده ,اشکال در سیستم های کابلی بیشتر میباشد و این خود موجب تاخیر در زمان راه اندازی سیستم می گردد.از دیگر مزایای عمده سیستم نوبت دهی داده آوران ،مستقل کردن فراخوانهای سخت افزاری از تولید خود شرکت می باشد این در حالی است که دیگر شرکت های نوبت دهی , فراخوانهای سخت افزاری را منحصر به شرکت خود می کنند و شما ملزم به تهیه فراخوانها از همان شرکت می باشید.

هدف اصلی شرکت

هدف اصلی شرکت پیاده سازی سیستم نوبت دهی جامع است که باعث پاسخگویی سریع و آسان به مراجعه کنندگان و کاهش تردد و شلوغی در مرکز درمانی شود.

از آنجایی که فعالیت شرکت های گوناگون در زمینه سیستمهای نوبت دهی به صورت تک بعدی بوده ،بنابراین تنها نیازهای نوبت دهی را در قالب یک سیستم بانکی رفع می کند و قادر به پوشش نیازهای چند جانبه ی مراکز بزرگتر همچون بیمارستانها و سازمان های بزرگ نمی باشد. از این رو بر آن شدیم تا با تشکیل تیمی مجرب از متخصصین مدارک پزشکی,برنامه نویسان و متخصصین برق ,سیستمی جامع که به صورت همه جانبه نیازهای بیمارستانی را رفع نماید پیاده سازی نماییم.

محصولات و خدمات